Par mums

Upmaļi ir Latvijas Komunistiskās Partijas CK pirmā sekretāra Augusta Vossa bijušais mednieku nams. No Tērvetes tas ir tikai 12 kilometru attālumā. Par godu partijas līderim var teikt, ka viņš mācēja izvēlēties atpūtas vietas. Upmaļi atrodas klusā vietā, Ķīves upes krastā. Stāsta, ka Augusts Voss šeit vienmēr baroja gulbjus, varbūt tāpēc gulbji šeit ir pastāvīgie viesi arī šodien.

Vēl Upmaļos ir burvīga makšķerēšana. Šeit ķerās – līdakas, karpas, asari, līņi, stores un citas zivis. Bet pirms dodaties makšķerēt, labāk apvaicāties pie mājas saimnieka Jurija, jo viņš jums pastāstīs par barotavas vietām un tad cope būs garantēta. Ja ir vēlēšanās, tiek piedāvātas arī medības. Neskaitot atpūtu svaigā gaisā, Upmaļos netrūkst citu atpūtas iespēju. Ciemiņiem tiek piedāvāts biljards un karaoke, par to jau atbild mājsaimniece Inese. Bet viņas galvenais trumpis ir medījuma pagatavošana, kuru Upmaļos ir izmēģinājuši pat krievu estrādes zvaigznes.

Vienīgais nosacījums – par ekskluzīvo maltīti ir jāvienojas iepriekš. Visbeidzot, pēdējais un arī ļoti nopietnais arguments, lai dotos atpūtā uz Upmaļiem – īsta lauku pirts ar lielisku tvaiku un neaizmirstamu peldi pašā Ķīves upītē.

Uz drīzu redzēšanos viesu namā Upmaļi! right-hand